fundacja hereditas Spotkania z Zabytkami Spotkania z Zabytkami
Zarząd | Sprawozdania | Statut
fundacja hereditas
Warszawskim szlakiem niepodległości - ścieżka dydaktyczna

WARSZAWSKIM SZLAKIEM

NIEPODLEGŁOŚCI

- ścieżka dydaktyczna

Uprzejmie informujemy, że Fundacja Hereditas ukończyła prace nad wydaniem audio przewodnika po warszawskich miejscach pamięci, obiektach, ulicach i placach, które bezpośrednio bądź pośrednio były świadkami bohaterskiej walki narodu o naszą niepodległość.

Wspomniana ścieżka dydaktyczna pt. "Warszawskim szlakiem niepodległości" to 12 stacji na drodze do suwerenności, w trakcie których z pomocą lektora przybliżymy Państwu postaci narodowych bohaterów walczących "za wolność naszą i waszą" oraz odkryjemy polskie drogi do niepodległości.

Działa to bardzo prosto:

Pobieramy i instalujemy aplikację AudioTrip na swoje urządzenie mobilne. Następnie pobieramy ścieżkę dydaktyczną: „Warszawskim szlakiem niepodległości”. Gdy już mamy wszystko gotowe nie pozostaje nam nic innego jak założenie słuchawek i wyruszenie w podróż....dla Niepodległej!

POSŁUCHAJ SAMPLE PL

LISTEN SAMPLE EN

Pobierz pełną ścieżkę (dostępne na urządzeniach mobilnych):

WERSJA POLSKOJĘZYCZNA

WERSJA ANGLOJĘZYCZNA

POBIERZ OPRACOWANIE TEKSTOWE ŚCIEŻKI DYDAKTYCZNEJ

Projekt "Warszawskim szlakiem niepodległości" dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”