fundacja hereditas Spotkania z Zabytkami Spotkania z Zabytkami
Zarząd | Sprawozdania | Statut 
fundacja hereditas
Warszawskim szlakiem niepodległości - ścieżka dydaktyczna
 

 

WARSZAWSKIM SZLAKIEM

NIEPODLEGŁOŚCI  

 

- ścieżka dydaktyczna  

 


 

Uprzejmie informujemy, że Fundacja Hereditas ukończyła prace nad wydaniem audio przewodnika po warszawskich miejscach pamięci, obiektach, ulicach i placach, które bezpośrednio bądź pośrednio były świadkami bohaterskiej walki narodu o naszą niepodległość. 

Wspomniana ścieżka dydaktyczna pt. "Warszawskim szlakiem niepodległości" to 12 stacji na drodze do suwerenności, w trakcie których z pomocą lektora przybliżymy Państwu postaci narodowych bohaterów walczących "za wolność naszą i waszą" oraz odkryjemy polskie drogi do niepodległości.

Działa to bardzo prosto:

Pobieramy i instalujemy aplikację AudioTrip na swoje urządzenie mobilne. Następnie pobieramy ścieżkę dydaktyczną: „Warszawskim szlakiem niepodległości”. Gdy już mamy wszystko gotowe nie pozostaje nam nic innego jak założenie słuchawek i wyruszenie w podróż....dla Niepodległej!

 

POSŁUCHAJ SAMPLE PL

LISTEN SAMPLE EN  

 

Pobierz pełną ścieżkę (dostępne na urządzeniach mobilnych):

WERSJA POLSKOJĘZYCZNA 

WERSJA ANGLOJĘZYCZNA 

 

POBIERZ OPRACOWANIE TEKSTOWE ŚCIEŻKI DYDAKTYCZNEJ 

 

Projekt "Warszawskim szlakiem niepodległości" dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”

 

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.

 

Dofinansowano ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2021 w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”